wydarzenia

Weekendowy rozkład jazdy – kalendarz imprez motoryzacyjnych 27-29 sierpnia. Co ciekawego?

Kalendarz imprez motoryzacyjnych na ostatni weekend sierpnia zapowiada się naprawdę ciekawie. Nie zabraknie imprez zamykających letni czas! Czego wyczekiwać?

Kalendarz imprez motoryzacyjnych 27-29 sierpnia

Jeśli szukacie ciekawych eventów, które z łatwością wpiszecie w kalendarz imprez motoryzacyjnych na ostatni weekend sierpnia, Girls Classic znów przychodzi z pomocą! Przygotujcie się na sporą dawkę wydarzeń z całej Polski!

PIĄTEK

  1. Tę listę zaczynamy od VI ZLOT MIŁOŚNICZEK ZABYTKOWYCH MERCEDESÓW. Impreza ma odbyć się w Pucku, ale póki co więcej informacji nie jest udostępnionych. Zachęcamy do zgłębienia tematu!

SOBOTA

  1. Japan Meet Day Ji endo Obu samā

Ekipa JMD zaprasza na trzecią edycję zlotu miłośników japońskiej motoryzacji. W tym roku na uczestników czeka puchar kwiatu wiśni – esencja doskonałości. Impreza odbywa się w Wałbrzychu w Starej Kopalni – Centrum Nauki i Sztuki.

2. Ultrace 2021

Już w ten weekend pod Stadionem we Wrocławiu pojawią się najciekawsze auta, często przygotowywane specjalnie na to wydarzenie. Na uczestników imprezy czekają:

– setki topowych aut z całej Europy
– wyjątkowe drift show
– wystawcy od USA po Japonię
– międzynarodowy skład sędziowski
– strefa egzotyków
– strefa klasyków
– największe marki w branży motoryzacyjnej
– koncerty.

Otwarcie bram w sobotę o 12:00, a zamknięcie w niedzielę o 20:00. Ultrace to jedyne wydarzenie motoryzacyjne, dla którego do Polski przyjeżdżają setki starannie wyselekcjonowanych aut z całej Europy. Zapowiadają się naprawdę ciekawe dwa dni we Wrocławiu, sprawdźcie info, jak zdobyć bilety!

NIEDZIELA

  1. Wystawa amerykańskiej motoryzacji

To event dla wszystkich pasjonatów amerykańskiej motoryzacji, i nie tylko! Organizatorami jest restauracj Qlturalni Qlinarni Q&Q w Legionowie. Zaproszeni są wszyscy posiadacze amcarów, którzy pragną pochwalić się swoimi perełkami.

2. Festiwal Pojazdów Nieudanych, Nieznanych i Zapomnianych

Koleżanki i Koledzy z Pomorza, ze Zjednoczenia Graciarzy Pomorza, zapraszają na swój pierwszy festiwal! Jak sami piszą, zapraszają użytkowników i miłośników pojazdów dziwnych, nietypowych, chałupniczych i rozpaczliwych. Chcą zobaczyć zabytki, przeróbki i samodziały – najlepsze uhonorują specjalnymi nagrodami. Wstęp dla odwiedzających jest wolny! Razem ze wspomnianą grupą, nad wydarzeniem pracowali m.in CarVibes i Classic Cars Trójmiasto, dobrze Wam znani z poprzedniego eventu Wakacyjna Dachówka Klasycznie w Gdańsku. Zgłębcie ten temat koniecznie, jeśli jesteście z okolic.

3. Dzień Otwarty w NEO Garage + Pierwszy Spot Youngtimer Warsaw w 2021 roku

Youngtimer Warsaw łączy po raz kolejny siły z Neo Garage i zaprasza za pierwszy spot w tym roku i to pod dachem warsztatu samoobsługowego z warszawskiego Ursusa. Start eventu o 10:00, a zakończenie o 15:00, przy ul. Gierdziejewskiego 1.

Wśród atrakcji m.in:

  • możliwość skorzystania z myjni samoobsługowej wyposażonej w kosmetyki ADBL,
  • możliwość skorzystania ze stanowiska z podnośnikiem w promocyjnej cenie (konieczna rezerwacja),
  • strefa kup-sprzedaj klasyka (konieczne przesłanie zgłoszenia),
  • spot klasycznych aut i youngtimerów.

Lokalizację i więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku.

4. II Spot Nowa Iwiczna Classic Car 2021

Nowa Iwiczna zaprasza na II tegoroczne spotkanie właścicieli youngtimerów i aut zabytkowych. Start wydarzenia o 17:00 na parkingu w Mysiadle, przy ul. Kwiatowej 28.

Podsumowując: ostatni weekend sierpnia, choć nie rozpieszcza pogodą, na pewno obfituje w ciekawe wydarzenia, godnie kończące powoli sezon letni 2021. Które z wymienionych opcji macie zamiar sprawdzić?