opinie, wydarzenia

Wołomińskie Klasyki Nocą, czyli kameralne spotkania, o których mało kto wie!

Wołomińskie Klasyki Nocą spotykają się co wtorek i mało kto wie, jak miła atmosfera tam panuje. Odwiedziłam ich i teraz Was zabieram na spot!

Wołomińskie Klasyki Nocą – dla kogo te spotkania?

Wołomińskie Klasyki Nocą otwarcie przyznają, że ich cotygodniowe, wtorkowe spotkania skierowane są do wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji.

W miniony wtorek udało mi się w końcu dojechać na spot. Muszę przyznać, że bardzo ciepło zostałam przyjęta i od razu zaproszona na rajd, który organizatorzy planują na pierwszą sobotę września. Jesteście ciekawi? Więcej szczegółów na pewno będzie publikować na stronie i na facebooku Girls Classic!

Spotkaliśmy się pod Urzędem Miasta Wołomin i choć wydaje się Wam może, że to słaba miejscówka na zlot klasycznych pojazdów, ja stwierdzam, że było tam bardzo kameralnie. Można było postać, pogadać w spokoju, zrobić kilka zdjęć i przede wszystkim obejrzeć wszystkie auta z każdej możliwej strony.

Organizatorzy są otwarci i zainteresowani każdym nowym uczestnikiem spotkań. Na ostatnim spotkaniu była naprawdę spora rożnorodność pojazdów. Nie zabrakło amerykańskiego reprezentanta w postaci wyjątkowego Forda w wersji dostosowanej do zbudowania na nim campera. Pojawił się także Saab 900, wyjątkowa Sierra XR4i, stare Mercedesy czy Citroen XM.

Choć wszystkie te auta dla doświadczonego amatora klasyków brzmią dość przeciętnie, jedno jest pewne – nie spotkamy ich raczej na dobrze znanych, warszawskich zlotach. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że są to auta pojawiające się na zlotach zdecydowanie bardziej lokalnych.

Kiedy spotykają się Wołomińskie Klasyki Nocą?

Wołomińskie Klasyki Nocą mają swoją, prężnie działającą, grupę, na której publikowane są wszystkie informacje związane ze zlotami i spotkaniami. Od 20 lipca WKN będą spotykały się na parkingu przed budynkiem Urzędu Miasta i Gminy Wołomin (ul. Ogrodowa 4), w każdy wtorek w miesiącu od godziny 19.00.

Tak, dobrze widzicie, już dzisiaj możecie sami sprawdzić NA ŻYWO, jak wyglądają kameralne spotkania Wołomińskich Klasyków Nocą. Myślę, że to grupa ze sporym potencjałem i otwartymi na nowości uczestnikami zlotów 🙂

Dajcie koniecznie znać, czy słyszeliście o inicjatywie Wołomińskich Klasyków Nocą i… czy macie zamiar wybrać się na jakiś spot przez nich organizowany!