wydarzenia

Carslovers tuners meeting 2021. Po raz siódmy największe wydarzenie tuningowe w Ciechanowie!

Carslovers tuners meeting 2021 organizowane jest na Mazowszu już po raz siódmy. To największa tego typu impreza dla miłośników tuningu. Jakie auta się zjawią?!

Carslovers tuners meeting 2021 – te auta zobaczycie już w niedzielę

Carslovers tuners meeting odbędzie się już w najbliższą niedziele, 8 sierpnia, w Ciechanowie na terenie Budmat Auto 2. Zapowiada się impreza na najwyższym poziomie, na której nie zabraknie starannie wyselekcjonowanych samochodów, a wszystko to w stylu stance/performance. Aut będzie ponad 300 z 1000 zgłoszonych na terenie całej Polski. Na miejscu będzie można podziwiać auta tuningowe, ale także te przygotowane specjalnie do sportu. Nie zabraknie też youngtimerów, muscle carów i super samochodów.

zdj. wydarzenie Carslovers tuners meeting 2021

Organizatorzy stopniowo uchylają rąbka tajemnicy i publikują zdjęcia uczestników, którzy zjawią się w najbliższą niedzielę w Ciechanowie. Nie zabraknie naprawdę szalonych projektów, jak i aut, od których nie będzie można oderwać wzroku!

Choć pozornie może się wydawać, że przewagę liczebną niezmiennie mają tuningowe VAG-i, nic bardziej mylnego. Oczywiście, na miejsce zjadą się przeróżne Golfy – od pierwszej generacji, aż do czwartej. Na scenie sporo szumu zrobią także tacy goście, jak: BMW e24, e38 czy e46 przerobione w stylu nie do podrobienia. Moją uwagę przykuł także zapowiedziany Jaguar, Dodge Viper, Toyota Celica, Mercedes CL500 czy Peugeot 406 coupe. Jak sami widzicie, będzie kilka dobrych smaczków!

Na imprezie nie zabraknie także partnerów. O ciekawe nagrody i podarunki dla uczestników i odwiedzających zadbali m.in ADBL, Perfect Touch czy odjazdowenaklejki.pl, a patronem medialnym jest RMF MAXXX. Oficjalną zapowiedź imprezy możecie zobaczyć tutaj.

Wśród fotografów obecnych na wydarzeniu nie mogło zabraknąć: Kaczor & Cars, Marcin Klinger Automotive czy Otofotomoto. Sami organizatorzy wciąż podkreślają, że wielu z nich lub się pojawić niezapowiedzianie!

GIRLS CLASSIC posiada specjalną akredytację – dzięki niej będziemy na miejscu i będziemy mogli zdawać Wam relacje na bieżąco z imprezy. Nie zabraknie także gorącej galerii tuż po wydarzeniu! Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów! 🙂

Jak zdobyć bilety na imprezę Carslovers?

Bilety na imprezę Carslovers można zakupić w serwisie eBilet pod linkiem lub na miejscu w kasach w niedzielę 8.08. Wejściówka kosztuje 20 zł. Na miejscu będzie strefa audio, strefa wystawców oraz specjalne prezentacje pojazdów i ponad 10 foodtrucków z całego kraju! Będzie się działo 🙂