wydarzenia

Weekendowy rozkład jazdy – kalendarz imprez motoryzacyjnych 7-8 sierpnia. Tu warto pojechać!

Gdzie wybrać się, by ciekawie i motoryzacyjnie spędzić nadchodzący weekend? Podpowiadamy, jakie imprezy tematyczne odwiedzić, by dobrze się bawić!

Kalendarz imprez motoryzacyjnych 7-8 sierpnia

  1. Piknik&Biwak FSO WWL, 7-8/08, 16:00, Nowy Janków

Ciekawe wydarzenie organizowane przez FSO Polonez PeTeKa Klub. To starzy wyjadacze ze środowiska polskiej motoryzacji, którzy na polonezach się niemalże wychowali 😉 Teraz zapraszają miłośników FSO i polskiej motoryzacji na wspólne spotkanie „na łączce”. Będzie miejsce na ognisko.

Choć o napoje i jedzenie trzeba zadbać we własnym zakresie, niewątpliwie impreza szykuje się ciekawa! Spotkanie zaczyna się o godzinie 16:00 w sobotę, a kończy – według planów – w niedzielę 8 sierpnia! Wjazd na plac wynosi 20 zł od samochodu. Zainteresowani?

2. JapOnly vol. 21 – Here we go again, 7.08 18:00, Stadion Narodowy

To kolejny już spot JapOnly organizowany w Warszawie. Spotkanie odbędzie się na płytach Stadionu Narodowego. Mile widziani wszyscy amatorzy i właściciele japońskich samochodów!

3. 7th CarsLovers Tuner Meeting 2K21 – 8.08 10:00, Ciechanów, Budmat Auto 2

Impreza skierowana do wszystkich pasjonatów stylu stance i performance. Będzie tuning, stance, air ride, a to tylko część tematyki zlotu. Będą też youngtimery, muscle cary i inne retro pojazdy.

Na miejscu dostępna myjnia bezdotykowa i atrakcje dla uczestników i odwiedzających. Organizatorzy, Carslovers, zaprosili ponad 300 unikalnych pojazdów. Bilety kosztują 20 zł od osoby, dostępne również w kasach w dniu imprezy. O imprezie możecie przeczytać więcej tutaj.

4. II Zlot VW Gar Bus, 6-8.08, Popielżyn- Zawady „Plaża na Zawadach”

VW Classic Mazowsze zaprasza na II zlot klasycznych Volkswagenów GAR BUS. Impreza jest nad niewątpliwie malowniczą rzeką Wkrą.

5. VII RETRO MOTO SHOW w Sadownem, 8.08, 10:30, Plac Targowy w Sadownem

Organizatorzy Retro Moto Show zapraszają wszystkich miłośników już nie nowych pojazdów mechanicznych na Zlot, który odbędzie się po raz siódmy w Sadownem. W programie m.in parada zabytkowych aut ulicami miasta i konkurs wiedzy o pojazdach.

Z pewnością i Wy macie jakieś swoje propozycje ciekawych wydarzeń. Koniecznie dajcie znać w komentarzach na Facebooku, a my uzupełnimy ten kalendarz imprez motoryzacyjnych!

BONUS

A jeśli jesteście zajęci w ten weekend, ponownie zapraszam Was do odwiedzenia spotów organizowanych przez Wołomińskie Klasyki Nocą. Ciekawi? Zerknijcie tutaj – pisaliśmy już o tym, kogo można spotkać na zlocie i gdzie się grupa spotyka. Czekają na Was w każdy wtorek od godziny 19:00!

Także w czwartki spotykają się miłośnicy JDM na płytach przy Stadionie Narodowym. Wpadnijcie i do nich, bo czasem zjawiają się naprawdę grube projekty!