gadżety motoryzacyjne

Gadżety do auta: funkcjonalna krata okienna do samochodu. Kiedy przydatna?

Krata okienna do samochodu to rozwiązanie z lat 80. i 90., dzięki któremu możliwe stało się pozostawienie auta na parkingu bez konieczności zamykania wszystkich szyb. To wygodna i funkcjonalna opcja, coraz popularniejsza na zlotach klasycznej motoryzacji.

Krata okienna do samochodu

W latach 80. i 90. często podróżowało się samochodami osobowymi po całym kraju. Na rynku dostępnych było sporo gadżetów motoryzacyjnych, które ułatwiały codzienną jazdę autem. Jednym z nich były właśnie kraty okienne do samochodu.

Krata okienna prezentuje się na klasycznym samochodzie wdzięcznie, a właściciel ma pewność, że zostawiając pojazd na zlocie, z jego auta nie znikną wartościowe rzeczy, pomimo otwartego okna. Krata chroni wnętrze auta i jednocześnie dodaje mu uroku i klimatu minionej epoki.

Zakładało się je na górną część otwieranej szyby tak, by ząbki idealnie leżały na jej powierzchni. Szybę domykało się tak, by pozostałe ząbki weszły pomiędzy uszczelki drzwi.
Montaż gadżetu jest szybki i prosty, nie wymaga dodatkowych narzędzi. Potrzeba jedynie kilku minut.

Kraty okienne do samochodu w takiej postaci najchętniej montowało się do takich pojazdów, jak: Fiat 126p, FSO Polonez, Fiat 125p. Upatrzyli sobie ją również właściciele Ład, Trabantów, Wartburgów i Garbusów.

Z tym gadżetem uzyskanie klimatu minionej epoki jest jeszcze prostsze.
W naszym sklepie Girls Classic Moto dostępne są kraty okienne dostosowane do każdego rodzaju i rozmiaru szyb. Instalacja jest przede wszystkim prosta, a efekt robi wrażenie!

KRATY OKIENNE dostępne są tutaj.

Szerokość maksymalna: 79 cm. Wykonanie: tworzywo sztuczne.