podsumowanie 2022 roku
Bez kategorii

Girls Classic: podsumowanie 2022 roku. Co wydarzyło się przez minione dwanaście miesięcy? 

Podsumowanie 2022 rok trzeba by zacząć od fakt, że nasze Volvo 960 przestało jeździć. To zła wiadomość. Jednak przez ostatnie dwanaście miesięcy wydarzyło się też sporo dobrych rzeczy. Ciekawi? Zapraszam na krótki przegląd wydarzeń z Girls Classic w roli głównej! 

Sukcesy 2022

Każde zestawienie zawsze warto rozpoczynać od sukcesów. Tworząc tę listę, sama jestem zdziwiona, jak wiele ich było. Gotowi? Jedziemy! 

Zakup Volvo 960

volvo 960

Po długich poszukiwaniach odpowiedniego auta, zupełnie przypadkiem udało się znaleźć Volvo 960 wystawione na sprzedaż przy jednej z warszawskich, ruchliwych ulic. Samochód trafił w moje ręce i można powiedzieć, że jeździł do końca roku. Co się stało? Zapraszam do działu „porażki 2022”, który znajdziecie poniżej.

Organizacja 3. urodzin Girls Classic

Trzecie urodziny Girls Classic to przede wszystkim możliwość spotkania z Wami. Przyjechało kilka aut, za co bardzo Wam dziękuję! Poniżej możecie podejrzeć, jak było, a na naszej grupie pełna galeria z wydarzenia. Jeśli jeszcze Was tam nie ma, serdecznie zapraszam do dołączenia.

Obecność na kilku imprezach tematycznych

Sezon 2022 to też kilka naprawdę ciekawych imprez tematycznych, na które udało się nam dojechać – pojedynczo lub większą ekipą! Oto kilka z nich:

Wydanie kalendarza 2022

To chyba jedno z najlepszych osiągnięć minionego roku. Dzięki Dominice, Sandrze, Monice, Kasi, Marii, Maksymilianie udało się stworzyć tak piękną kompozycję. Dziękuję, dziewczyny, że zechciałyście zapozować przy swoich klasykach 🙂 Sprzedaż kalendarza wciąż trwa. Jeśli macie ochotę zrobić sobie/komuś prezent, zapraszam do zakupu tutaj.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kalendarz_Easy-Resize.com-1-768x1024.jpg

Miniony rok to również dużo nowych obserwatorów i nowo poznanych ludzi.

Porażki 2022

Awaria Volvo 960

Obiecaną kontynuację wątku o Volvo 960 znajdziecie właśnie tutaj. Nie powiem Wam, co jest awarią auta, bo sama tego jeszcze nie wiem. Najprawdopodobniej to po prostu uszczelka pod głowicą i/lub zastane pierścienie? Tego dowiemy się w następnym odcinku, a ten z pewnością nadejdzie już na początku 2023 roku. Trzymajcie kciuki, proszę!

Rok 2022 pozostawiał też wiele do życzenia w kwestii rozwoju strony, ale wyciągamy wnioski. Podsumowując – następny rok jest kolejną białą kartą do zapełnienia motoryzacyjnymi przeżyciami i wyzwaniami.

Podsumowanie 2022 roku

Rok 2022 pełen był niespodzianek. Co przyniesie 2023? Z pewnością nowe wyzwania, nad którymi intensywnie pracujemy. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami dalej. Szykujemy też dla Was trochę niespodzianek, nowości. Nowy Rok to dobry kopniak do działania. Również z samochodami, które trzymamy w naszej kolekcji. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia 🙂