wydarzenia

Ikony Śniadania w Warszawie, czyli czym Śniadanie&Gablota zaskoczy nas w Fabryce Norblina? 30. finał WOŚP w tle!

Śniadanie&Gablota już za kilka dni szykuje dla nas naprawdę ciekawe wydarzenie. Co to? To przede wszystkim pyszne śniadanko z akcją charytatywną w tle.

Śniadanie&Gablota zaskakuje ponownie!

Już w niedzielę, 30 stycznia 2022 r., Śniadanie&Gablota zaprasza wszystkich amatorów dobrego jedzenia, aut i wspólnego pomagania do spotkania w imponujących murach warszawskiej Fabryki Norblin. Impreza zaczyna się o godzinie 10:00, a organizatorzy na pewno przygotowali cały dzień atrakcji i świetnej zabawy. Co w programie?

To przede wszystkim zimowa edycja Śniadanie & Gablota w Warszawie, które nie odbyłaby się bez kooperacji z Quadrifoglio Polska. Na miejscu z pewnością sporo namiesza również strefa gastronomiczna – FOOD TOWN w Fabryce Norblina.

Na wrześniowej imprezie Śniadanie&Gablota pojawił się również dobrze znany Wam z naszych zdjęć AMG32!
fot. Wrocławskie Car Spoty, Bartosz Pietrzak

W 1 strefie, na parkingu -3 czekać na Was będą leżaki i parking, na którym będzie można zostawić auto. Pamiętajcie, jest on płatny. Organizatorzy zachęcają do zainstalowania aplikacji „Fabryka Norblin”. Aby móc skorzystać z preferencyjnej ceny, należy użyć aplikacji i zarejestrować w niej swoje auto.

W drugiej strefie czeka na Was jedzenie, jedzenie i jeszcze więcej jedzenia. Strefa 3 to IKONY. Organizatorzy zapraszają na spacer, gdzie czeka aż 50 najważniejszych modeli samochodów wszech czasów w jednym miejscu. Wstęp do Strefy 3 w specjalnej cenie 22,50 PLN wyłącznie po okazaniu wlepy ŚnG.

Strefa 4 to MUZEUM. Fabryka Norblina, to aż 2 hektary powierzchni, 10 zabytkowych budynków oraz 50 maszyn i urządzeń. Z aplikacją „Fabryka Norblina” wstęp za 1 PLN!

No i najważniejsze – strefa 5 to strefa WOŚP-owa! Tego dnia organizatorzy zapraszają do wspólnego grania dla potrzebujących. Na miejscu do wylicytowania ciekawe gadżety. Już teraz możecie licytować Kubki Ikony Śniadania oraz Unikatowy Zestaw do Pysznej Kawusi.

Czego się spodziewać?

Z pewnością mnóstwa atrakcji, ciekawych wozów i świetnej atmosfery. Dotychczasowe eventy organizowane przez tą ekipę dały nam sporo wrażeń. Czujemy, że i w tym wypadku będzie podobnie, jeśli i nie lepiej 🙂

fot. Wrocławskie Car Spoty, Bartosz Pietrzak

Zachęcamy do sprawdzenia galerii z poprzedniej imprezy Śniadanie&Gablota. Zachęceni? Mamy nadzieję, że tak. Widzimy się na miejscu, w Fabryce Norblin, w niedzielę, 30.01.2022 od godziny 10:00.

zdjęcie główne: fot. Wrocławskie Car Spoty, Bartosz Pietrzak