wydarzenia

Zloty motoryzacyjne 2022 – już dziś zarezerwuj te terminy. I zamawiaj pogodę!

Jeśli zastanawiacie się, jakie zloty motoryzacyjne 2022 warto odwiedzić, jesteśmy – kolejny już rok – z pomocą. Oto najciekawsze propozycje JUŻ do wpisania w kalendarz!

Zloty motoryzacyjne 2022 – te propozycje to must have sezonu

W maju, tuż po majówce, Mszczonowskie Klasyki zapowiedziały Spot rozpoczynający sezon 2022. Co w planie? Przede wszystkim zlot klasycznych aut, a potem wspólny przejazd na stawy św. Anny i tam wspólne ognisko.

Od 11.05 swoje cykliczne, co środowe spotkania rozpoczął również Youngtimer Warsaw. Na ich stronie możecie znaleźć szczegółową rozpiskę zlotów, jednak polecamy na bieżąco śledzić informacje na ich fanpage’u – wszystko zależy od pogody!

W ostatni wtorek maja spotykają się również – po raz drugi już w maju – Amcarowe Wtorki. Na miejscu nie zabraknie pysznego jedzenia z grilla, smacznych napoi i przede wszystkim świetnej atmosfery z amcarami w tle. Na miejscu spotkacie stare i nowe amerykańskie wozy i właścicieli, którzy czują klimat. Zobaczcie kilka zdjęć poniżej – one idealnie oddają klimat Amcarowych Wtorków. W tym roku ekipa znalazła niezwykle klimatyczną wrotkarnię przy ulicy Połczyńskiej w Warszawie.

Czerwiec 2022

Już 4 czerwca możecie wybrać się X Rajd Po Ziemi Mińskiej Pojazdów Zabytkowych. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Automobilistów MińskichKomisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Polski i Muzeum Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim. Sprawdźcie szczegółowe informacje o imprezie.

W weekend 4-5 czerwca czeka na Was 1 Zlot Cadillac Owners Poland. Impreza odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim i zaproszeni są na nią wszyscy posiadacze Cadillaców, jak i ich miłośnicy.

White Nights Rozpoczęcie sezonu 2022 to wydarzenie organizowane w Białej Podlaskiej. Impreza kierowana jest do wszystkich amatorów motoryzacji – organizowany będzie konkurs na najgłośniejszy wydech samochodowy, najgłośniejszy wydech motocyklowy, na klasyka zlotu, na trzymanie felgi na czas czy hamowanie przed przeszkodą.

Z kolei 5 czerwca ruszają Cykliczne spotkania YoungtimerPłock. Warto wpisać sobie te wydarzenia w kalendarz, ponieważ będę odbywały się tylko w pierwszą niedzielę każdego miesiąca!

W czerwcu na liście pojawia się Moto Fest 2022. To kolejna już edycja eventu na terenie malowniczego Kąpieliska Chorwacja nad Dunajcem (woj. małopolskie). Choć szczegóły imprezy nie są jeszcze znane, to z pewnością dedykowana jest ona fanom aut tuningowych.

Z kolei II Rajd Łosia 2022 to idealna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności nawigacji w terenie. II Rajd Łosia będzie rajdem turystycznym z niewielką domieszką elementów nawigacyjnych. Impreza stanowi trzecią rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych.

Forza Italia 2022 – spotkanie miłośników motoryzacji i kultury włoskiej to obowiązkowe spotkanie dla wszystkich fanów włoskiej motoryzacji w każdym wydaniu. Zapisy na wydarzenie wciąż trwają!

4 Zlot Pojazdów Zabytkowych Ząbki 2022 – organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników starej motoryzacji. Zachęcają do wyciągania aut, motorów, rowerów i innych, starych pojazdów.

Dokładnie 12 czerwca Classic Club Puławy ponownie zachęca do wzięcia udziału w swoim wydarzeniu zrzeszającym fanów klasycznej motoryzacji. Więcej na stronie.

W czerwcu również w planach jest impreza, której zbytnio nie trzeba przedstawiać fanom klasycznej motoryzacji – VI Charytatywny Rajd Koguta. Tym razem trasa przejazdu prowadzi na Mazury, a dokładniej do Giżycka. Organizatorem jest Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie.

W czerwcu można również wybrać się swoim klasykiem na hel. Event organizuje Stowarzyszenie Skc126P & klasyki PRL, ale więcej szczegółów póki co nie znamy.

VIII½ Zlot pojazdów zabytkowych w Mszczonowie – organizatorzy znów zachęcają do odwiedzin „czymś klasycznym” 🙂

Z kolei VIII MERC- INTEGRA 2022 to dość ciekawa i nietypowa impreza integracyjna dla wszystkim właścicieli Mercedesów. Więcej na stronie imprezy.

Pod koniec czerwca do siebie zapraszają ponownie organizatorzy OSAKA VI – Zlot fanów japońskiej motoryzacji. Leśna Przystań w Grodkowie, w województwie opolskim będzie czekała na wszystkich zainteresowanych pod koniec miesiąca. Zgłoszenia ruszają 1 lutego 2022 r.

XIII Siedlecki Zlot Pojazdów Zabytkowych Mrowisko 2022 to kultowa już impreza organizowana w Siedlcach. Zapowiada się świetna atmosfera – tam trzeba po prostu przyjechać.

Lipiec 2022

Już 2 lipca ponownie będziemy świętować VIII urodziny Inwestuj W Klasyka. To dzień amcarów. Będzie się dużo – i głośno – działo!

Klasyczny Koneser po raz czwarty to ciekawa propozycja dla wszystkim właścicieli klasycznych pojazdów, którzy chcieliby wystawić się w klimatycznym otoczeniu praskiego Konesera.

W lipcu również zapraszają do siebie Radomskie Klasyki, które przygotowały 3 lipca RK CLASSICS 2022. Event ten zastąpi dotychczasowe Rozpoczęcia i Zakończenia Sezonu. Organizatorzy skupiają się na jednej dużej imprezie i wprowadzą ją na nowy, wyższy poziom.

Idąc za ciosem, w lipcu również czeka na Was ciekawa impreza – JAPFEST 2022 – 9th International Edition. To kolejne wydarzenie adresowane do fanów japońskiej motoryzacji. Event odbędzie się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tomaszowo w województwie lubuskim.

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOKU – tam więcej informacji na bieżąco – KLIK🙂

W lipcu zapowiedziany jest również Ultrace. Wciąż czekamy na więcej informacji. Natomiast 30 lipca odbędzie się JapOnly vol.8 – Break The Bank WWA. Wspólny chill, poznawanie nowych ludzi i podziwianie samochodów! Data imprezy może ulec zmianie.

Sierpień 2022

3. ZLOT POJAZDÓW RÓŻNYCH „KLAMOT” to impreza organizowana w tym roku 7 sierpnia. Najważniejszym punktem tej imprezy jest bez wątpienia prezentacja wieloletnich pojazdów, od samochodów, motocykli, ciągników aż po oryginalne „samoróbki” i rowery. 
Oprócz sympatyków z gminy Kuryłówka śmiało można powiedzieć, że każdego roku zwiększa się grupa pasjonatów z całej Polski urozmaicając i dopełniając pokaz motoryzacyjnych „perełek” wyjątkowymi egzemplarzami. Zapowiada się super!

W sierpniu odbędzie się Jurassic Cars Party 2022. Co to takiego? To impreza organizowana w JuraParku w Bałtowie. Celem jest zgromadzenie w jednym miejscu posiadaczy najlepszych projektów tuningowych z kraju, i nie tylko w Bałtowie, województwo świętokrzyskie.

Z kolei 28 sierpnia czeka na Was atrakcyjny 3 zlot Rawskich Klasyków organizowany przez grupę Rawskie Klasyki. Planowane są liczne atrakcje, pokazy, strefa gastro, zabawy dla najmłodszych. Impreza ma honorowy patronat Rawy i konserwatora zabytków. Inne atrakcje można śledzić bieżąco na stronie wydarzenia!

W tym miesiącu czeka na Was również 7 Międzynarodowy Festiwal Cabrio Poland. Miłośnicy cabrioletów, szykujcie się!

Wrzesień 2022

Germanfest Melo na Molo 2022 to zakończenie sezonu z Syndykatem. Tradycyjnie impreza będzie odbywała się nad Pilicą, w województwie łódzkim.

Royal Stance to z kolei wydarzenie VAG Familia Golub-Dobrzyń adresowana do posiadaczy tuningowy pojazdów. Impreza zapowiedziana na Zamku Golubskim w województwie kujawsko-pomorskim.

Zloty motoryzacyjne 2022 prezentuje się póki co tak. Jest dopiero początek stycznia, więc wszystko może się jeszcze zmienić. Jeśli i Wy znacie ciekawe eventy warte uwagi – koniecznie dajcie nam o nich znać 🙂
UWAGA: LISTA BĘDZIE EDYTOWANA