felieton

Beskidzka Integracja 2021 – fotografka Magdalena Pykacz zdradza, co działo się na jednej z najważniejszych imprez w tym sezonie!

Beskidzka Integracja 2021 już za nami! Emocje po tym wydarzeniu jeszcze nie opadły, a ja już
zapraszam Was na fotorelację moim okiem prosto ze Złotego Gronia!

Czym jest Beskidzka Integracja i jakie auta mogliśmy tam zobaczyć?

Beskidzka Integracja 2021 to 3-dniowy event motoryzacyjny poświęcony autom modyfikowanym – stance oraz na powietrzu. Na szczycie Złotego Gronia, dookoła ośrodka wypoczynkowego, mogliśmy zobaczyć auta klasyczne jak i nowe, a każde w nienagannym stanie! Wyselekcjonowanych samochodów było ponad 200! Wszystkie zrobione ze smakiem, dumnie reprezentowały właścicieli. Zdecydowana większość kierowców wybrała opcję przyjazdu nawet kilkuset kilometrów na ten event na kołach! W moim odczuciu – mega szacunek!

Scena stance w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie. Latami tworzą ją ludzie z zajawką i oraz ich
starannie budowane auta, a eventy, takie jak Beskidzka Integracja, dzięki ogromnemu zainteresowaniu, co roku zarażają nowe pokolenia do tworzenia swoich projektów i rozwijaniu tej społeczności. Na Beskidzką Integrację zjechały się auta nie tylko z całej Polski, ale również mogliśmy zobaczyć projekty z Czech oraz Słowacji. To kolejna oznaka, że scena stance w Polsce cieszy się zainteresowaniem na arenie międzynarodowej!

Ludzie, bez których ten event by się nie odbył!

Eventy motoryzacyjne to nie tylko samochody. To ludzie, którzy wkładają masę pracy w organizację eventu, by wszystko odbyło się na jak najwyższym poziomie. To też ludzie, którzy budują auta, wkładając w nie masę serca i pracy oraz którzy chcą pokazać swoją zajawkę światu. To właśnie Ci ludzie budują tę społeczność i tę scenę motoryzacyjną.

Wschód słońca tylko dla wytrwałych!

Wschód słońca oraz widoki ze szczytu na cztery strony świata to coś wyjątkowego! Jednak po całonocnej integracji nie jest tak łatwo wstać na 5 rano! Co poniektórzy wybrali opcję zabawy do białego rana i podziwiania pokrytych poranną rosą aut na tle wschodzącego słońca bez godziny snu. Zdjęcia ze wschodu zapierają dech w piersiach, tu kilka kadrów z tego pięknego, lecz krótkiego momentu o poranku.

Beskidzka Integracja w moim motoryzacyjnym kalendarzu zostaje wpisana przede wszystkim na stałe jako event, na którym warto być i poczuć ten klimat integracji w górach oraz zobaczyć tyle pięknych samochodów w jednym miejscu!

Pełna galeria z Beskidzka Integracja 2021 dostępna na fanpage Magdalena Pykacz Fotografia!

tekst i zdjęcia: Magdalena Pykacz