felieton

Fotospot Youngtimer Warsaw: druga impreza motoryzacyjna w sezonie. Jak było?

Youngtimer Warsaw zaprosił nas wczoraj na imprezę tematyczną o dobrze znanej formule. Fotospoty są fajne. Jak było tym razem?

W niedzielę, 25 kwietnia, Youngtimer Warsaw przygotował dla nas całkiem atrakcyjne wydarzenie: fotoSPOT 2021 vol. 1: The Best Of Youngtimer Warsaw. Uczestnicy mieli za zadanie przejechać przez wcześniej wyznaczone foto-punkty. Co więcej, fotografowie stanęli przed zadaniem przygotowania relacji zdjęciowej z imprezy. Dodatkowo, była to 10 rocznica działania społeczności.

Według facebookowych statystyk, na fotospocie miało pojawić się około 1700 osób. Jak było w rzeczywistości? Moim zdaniem na imprezie mogła pojawić się około połowa zainteresowanych. Jest to dość trudne do oszacowania, jednak na ulicach na pewno można było zobaczyć naprawdę sporo ciekawych aut.

Już dwa tygodnie temu, Wild Shooters zorganizowało otwarcie sezonu 2021 o nazwie „Miasto budzi się…”. Wtedy Warszawa przepełniła się klasykami, super samochodami i szeroko pojętymi pasjonatami motoryzacji – starszej i nowszej. To dopiero był fotospot!
Relacje z tej imprezy można zobaczyć m.in. tutaj:
1. Wladimir Automotive
2. Wielobarwny
3. Girls Classic

Youngtimer Warsaw – show must go on!

Specjalnie dla Was postanowiłam przygotować szybki przegląd kadrów z wczorajszego FOTOspota. Oficjalni fotografowie znajdowali się przy:

  1. Placu Trzech Krzyży,
  2. Placu Teatralnym,
  3. Torwarze,
  4. PGE Narodowym,
  5. PKP Powiśle,
  6. FSO Żerań.

Bardzo chcieliśmy osobiście uścisnąć rękę Adamowi z Youngtimer Warsaw, jednak nie mogliśmy go nigdzie znaleźć. Bardzo żałujemy!
Ekipa Wild Shooters również postanowiła pojawić się tego dnia na imprezie. Zobaczcie, jakie zdjęcia udało się nam zrobić 🙂

Do zobaczenia na mieście :))