wydarzenia

Lamborghini Fab Talks – ruszyła kolejna edycja inspirujących rozmów z kobietami

Lamborghini Fab Talks to aż osiem ciekawych rozmów z ciekawymi kobietami. To inspirujące historie, które dotyczą głównie świata motoryzacji. A tam, póki co, znacznie więcej jest mężczyzn.

W świecie motoryzacji, nie tylko tej klasycznej, znaczna większość bohaterów jest płci męskiej. Takie inicjatywy mają na celu zachęcić dziewczyny i kobiety do aktywniejszego uczestniczenia w tej społeczności. Lamborghini Fab Talks to jedna z tych inicjatyw, która odbywa się co rok, od 2018 roku.

Lamborghini Fab Talks – o co chodzi?

Lamborghini Fab Talks to nic innego, jak osiem inspirujących rozmów z kobietami z całego świata. Na co dzień zajmują się zupełnie odmiennymi profesjami, jednak na potrzeby eventu, jednoczą się i wypowiadają słowa ważne dla setek tysięcy dziewczyn i kobiet z całego świata.

Warto jednak zaznaczyć, że są to kobiety, które silnie identyfikują się z marką Lamborghini i platformą FAB, jako okazją do zmiany status quo. Podcasty zapewniają wsparcie dla słuchaczek oraz wszystkich tych, którzy marzą o tym, by wziąć życie w garść i realizować swoje plany.

Osiem inspirujących kobiet na Lamborghini Fab Talks, materiały prasowe, Lamborghini

Osiem inspirujących kobiet – kto będzie mówił w tym roku?

Tegoroczna edycja zjednoczyła między innymi bohaterkę rajdów samochodowych, dyrektorkę artystyczną, organizatorkę eventów, a nawet biznesswoman.

Projekt ten zrodził się w 2018 roku, by wykreować przestrzeń dla dialogu między kobietami pracującymi we włoskiej firmie, klientkami oraz grupą wpływowych i odnoszących sukcesy kobiet.

Lamborghini to marka, która sama się nieustannie zmienia, dążąc do nowych przełomowych technologii, innowacji i sukcesu, pokonując różne przeszkody, aby stworzyć Lamborghini jutra. Podejście Lamborghini do wyzwań i zmian znajduje odzwierciedlenie w celach FAB oraz w historiach naszych członkiń i jesteśmy dumni, że możemy opowiedzieć niektóre z tych historii za pośrednictwem naszych podcastów. – wyznała Katia Bassi, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Automobili Lamborghini.

Podcastów można wysłuchać na stronie Lamborghini Fab. Są już dostępne do odsłuchania.