felieton

Prezentownik motoryzacyjny 2021, czyli co kupić dalszym i bliższym fanom motoryzacji? Podpowiadamy!

Prezentownik motoryzacyjny dla bliższych i dalszych znajomych to źródło świetnych propozycji zakupowych na święta, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Sprawdź, co warto podarować!

Prezentownik motoryzacyjny dla dalszych znajomych

Głowisz się, co podarować dalszym znajomym, a wiesz tylko tyle – lubią stare samochody? Choć sytuacja wydaje się patowa, nie ma tego złego! Głowa do góry. Jest kilka sprawdzonych propozycji, które pozwolą Ci zabłysnąć kreatywnością.

  1. Gadżet motoryzacyjny

Gadżet motoryzacyjny to sprawdzona opcja. Zaliczyć do niej można zarówno bezpieczne poduszki z nadrukiem, jak i kubeczki czy breloczki. Jeśli natomiast szukasz nieco bardziej kreatywnej propozycji, z pewnością zainteresują Cię czekoladowe wybory w kształcie części motoryzacyjnych.

Prezentują się świetnie i pewnie tak też smakują!

2. Plakat z ulubionym samochodem

Plakat do oprawienia w ramkę na ścianę to zawsze dobra propozycja, zarówno ze względów dekoracyjnych, jak i estetycznych. Wielu fotografów decyduje się na sprzedaż swoich prac właśnie w formie plakatów. Mowa tutaj m.in o plakatach Klasykami.pl czy o naszych zdjęciach w formie wydruków.

3. Drewniany samochód

Świetna propozycja, typowo ozdobna. Prezentują się super, są ciekawe i oryginalne. W ofercie znajduje się kilka modeli aut, wszystkie wykonane z drewna. Są ręcznie robione. Będą świetnie wyglądały pod choinką! Produkuje je Jacob, znajdziecie je tutaj.

4. Kalendarz na kolejnych 12 miesięcy

Kalendarz to zawsze bezpieczna propozycja. Możecie wybierać spośród kilku propozycji. W tym roku Złomnik przygotował swój kalendarz, podobnie jak Skarb Narodu. Znajdziecie w nim auta, które pojawiły się na wystawie. My również polecamy Waszej uwadze kalendarz „Girls Classic x Przyjaciółki”. To kalendarz z retro pojazdami i ich właścicielkami!

Prezentownik motoryzacyjny dla bliższych znajomych

Prezentownik motoryzacyjny dla bliższych znajomych to wspaniała szansa na podarowanie im prezentów nieco bardziej… spersonalizowanych! Liczba możliwości jest w sumie… nieograniczona! W tym zestawieniu na pewno znajdziecie coś ciekawego.

  1. Ręcznie malowana bombka z Twoim autem

To świetna propozycja wszystkich, którzy szukają wyjątkowego prezentu. Jest on w spełni spersonalizowany, oryginalny i tworzony własnoręcznie. Prace hand made cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem, a takie bombki tworzone są z prawdziwą pasją! Znajdziecie je tutaj.

2. Małe zapachy do samochodu

Purple Panda i jej team stworzył super zapachy do samochodu. Są delikatne, pachną naprawdę długo. Mogą być ciekawym prezentem dla moto-świrów. Zamknięte są w formie estetycznych buteleczek, a do opisu dołączona została specjalna instrukcja ich użytkowania!

3. Rysunek motoryzacyjny na zamówienie

To ciekawa propozycja, która zawsze wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Można zamówić konkretny samochód lub zdecydować się na inwencję twórczą artysty. Jedno jest pewne – mirovvska i sylwia narysuje to dwie artystki, które wyczarują graficzne smakowitości 🙂

4. Gadżety dla pasjonatów konkretnych marek

Prezentownik motoryzacyjny nie mógł obejść się bez… gadżetów skierowanych do fanów konkretnych marek. To chyba najbardziej spersonalizowany i określony prezent z tych wszystkich. Każdy z nas ma jakąś ulubioną i wybraną markę samochodów.

Jeśli mowa o BMW to na pewno trafionym prezentem będzie bombka z plexi z ukrytym w środku modelem e30. Prezentuje się pięknie i można ją powiesić gdziekolwiek. Z dołączoną wstążką to gotowy prezent!

Fani Mercedesów poczują z pewnością miętę do koszulki z nadrukiem ich ulubionej 190! Każdy z nich z pewnością ma aż… 190 powodów, by jeździć Mercedesem!

Z kolei posiadacze japońskich aut na pewno ucieszą się z typowo japońskiej ozdoby – tsurikawy. To ozdobna zawieszka do montażu wewnątrz lub na zewnątrz auta. Warto pamiętać, że im niżej szura po ziemi, tym lepiej wygląda.

No i na koniec, dla niezjednoczonych fanów graciarstwa, ciepła bluza z nadrukiem „GRAT”. W ofercie Skarbu Narodu znajdują się także koszulki.

A Wy, macie już idealny prezent dla swojego fana motoryzacji? 🙂