wydarzenia

Targi Retro Motor Show – termin imprezy przeniesiony. Na kiedy?

Targi Retro Motor Show – termin planowanej imprezy uległ zmianie. Wszystko to z powodu czerwonej strefy obowiązującej na terenie całego kraju. Znamy planowaną datę wydarzenia.

Targi Retro Motor Show – termin imprezy został przeniesiony dopiero na następny rok. Dlaczego? Organizatorzy podjęli takie działania głównie z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. Tak zwana czerwona strefa ma na celu ochronę przed dalszym roznoszeniem się wirusa COVID-19.

Kiedy odbędzie się Retro Motor Show?

Według zapowiedzi i życzeń organizatorów, targi Retro Motor Show mają szansę odbyć się na wiosnę 2021 roku. Oznacza to, że obecny sezon dobiegł końca, a wszystkie imprezy tematyczne zostały przełożone na dokładniej nieokreślony termin.

Organizatorzy mają szczerą nadzieję, że wszystkie bilety zostaną zamienione na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie, na przykład zapowiedziane targi w 2021 roku. Istnieje jednak opcja zwrotu biletów. Należy skontaktować się w tym celu z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl w terminie do 30 października 2020 roku.

Targi Retro Motor Show

Na stronie wydarzenia pojawiła się również informacja, że organizatorzy planują – jeśli pozwoli na to sytuacja w kraju i na świecie – zorganizować wydarzenie poprzedzające officjalne targi. Zachęcają do śledzenia social mediów i pozostanie w pozytywnym nastawieniu.

Co z resztą imprez tematycznych?

Dzisiaj pojawiła się również informacje na temat przełożonych targów Warsaw Motor Show, które miały się odbyć dopiero w połowie listopada. Organizatorzy podjęli taką decyzję, bo jak tłumaczą, pragną zagwarantować dobrą zabawę i bezpieczeństwo podczas targów. Wspominają jednak o przeniesieniu imprezy dopiero na termin jesienny w 2021 roku.

Co przyniesie kolejny rok? Ponowny lockdown dotyczący wydarzeń targowych organizowanych tradycyjnie w stacjonarnej formule nie jest prosty również dla branży motoryzacyjnej. Nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć, jednak wokół wydarzeń zebrało się naprawdę sporo zainteresowanych, których nie znięchęca do odwiedzenia wystaw nawet bliżej nieokreślony termin. Miejmy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w kraju niedługo się uspokoi i wszyscy będziemy mogli oddać się swoim pasjom.