felieton

Weekendowy rozkład jazdy – kalendarz imprez motoryzacyjnych 17-19 września.

Czas uzupełnić kalendarz imprez motoryzacyjnych. Tym razem czeka na nas kilka ciekawych zakończeń sezonu, ale nie tylko! Gdzie warto pojechać?

Kalendarz imprez motoryzacyjnych 17-19 września

Szukacie ciekawych wydarzeń motoryzacyjnych na zbliżający się weekend? Nie mogliście trafić lepiej! Zapraszam do przejrzenia naszej autorskiej listy eventów, których nie może zabraknąć w kalendarzu każdego fana motoryzacji klasycznej, i nie tylko. Zaczynamy!

1.II Zlot Fiata 126p w Lubaszu

Jest to zlot poświęcony popularnym Maluchom. Choć rejestracja uczestników jest już zakończona, zawsze można wybrać się na wydarzenie w ramach podziwiania aut. Podczas zlotu przewidziana jest loteria fantowa, a zebrane na niej datki będą przekazane na szczytny cel.

GDZIE: Lubasz,

KIEDY: 17-19.09

2. Forza Italia 2021 – spotkanie miłośników motoryzacji i kultury włoskiej

Zaproszeni są wszyscy miłośnicy motoryzacji i kultury włoskiej. Po raz kolejny, na jeden dzień, organizatorzy budują prawdziwe włoskie miasteczko. Zapowiada się wspaniała impreza, nie tylko dla miłośników włoskiego stylu.

GDZIE: Pałac Rozalin, Mazowieckie

KIEDY: 18.09, 9:00-20:00

3. WAW Amcarowe Wtorki – zakończenie sezonu 2021

Dzięki połączeniu sił Amcarowych Wtorków Warszawa z Bazzarcuda Swap Meet i uprzejmości Fundacji Avionicar, dumni organizatorzy mają dla Was super niespodziankę. Już w najbliższą sobotę odbędzie się huczne zakończenie sezonu. Zapowiada się poro różnych atrakcji – koncerty, pokazy, zaplecze sanitarne i spożywcze, piwa kraftowe. Na miejscu można również sprzedać/wymienić się zalegającymi w piwnicy fantami. Zachęcamy do przeczytania informacji zawartych na stronie wydarzenia.

GDZIE: Aleja Katowicka 350, 05-830 Urzut,

KIEDY: 18.09, 14:00-23:00

4. Zakończenie sezonu 2021 z Klasykami

Już w najbliższą niedzielę Odolanowski Dom Kultury pragnie zaprosić wszystkich właścicieli  pojazdów zabytkowych na Zakończenie sezonu 2021, które połączone będzie z Targami Ogrodniczymi i Festynem Rodzinnym. Rejestracja pojazdów została już zakończona, ale wciąż można przyjechać na event w roli zwiedzającego!

GDZIE: Odolanów, ul. Bartosza 7

KIEDY: 19.09, 9:00-20:00

Jesienne wydarzenia motoryzacyjne – gdzie warto pojechać we wrześniu?

5. Zlot Pojazdów Zabytkowych Ząbki 2021

Kalendarz imprez motoryzacyjnych zawiera również tę imprezę organizowaną w podwarszawskich Ząbkach. Na miejscu będą także pokazy Straży Pożarnej – wyciąganie z płonącego auta, gaszenie, pierwsza pomoc. Na event zaproszeni są wszyscy posiadacze aut klasycznych i zabytkowych. Plan imprezy dostępny na stronie.

GDZIE: MOSiR Ząbki

KIEDY: 19.09, 12:00

6. III Zlot Aut Zabytkowych w Nidzicy

Klasyczna Jazda zaprasza wszystkie klasyczne pojazdy do wzięcia udziału w imprezie. Partnerem na zlocie będzie Cars Team Działdowo, które ufunduje i wręczy nagrodę w dodatkowej konkurencji „Wyróżnienie od CTD”. Szczegółowy plan imprezy dostępny jest na stronie.

GDZIE: ul. Konopnicka 15, 13-100 Nidzica

KIEDY: 19.09, 10:00-16:00

7. Zlot Citroen XM Polska #4.0 i Rajd Nawigacyjny NAZNACZENI, edycja Łowicz 2021

Organizatorzy w składzie DMS heritage atelierCitroen Oldtimer Club Polska i Q&K Citroen Classics zapraszają na kolejną edycję zlotu Citroenów XM. Częścią imprezy jest również Rajd Nawigacyjny NAZNACZENI. Zapis na niego odbywają się poprzez FORMULARZ. Startem jest Zamek Łowicz, a metą Skansen Maurzyce. Zapowiada się ciekawa rywalizacja i super nagroda dla zwycięzców – samochód na weekend, Citroen C3 Aircross. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

GDZIE: Myjnia samoobsługowa 24h, Ułańska 12, 99-400 Łowicz,

KIEDY: 19.09, 10:00-16:00

Macie wśród wymienionych propozycji swoją ulubioną? Koniecznie dajcie znać, gdzie Wy planujecie spędzić ten weekend 🙂