newsy

Militarne.pl sprzedaje swojego Hummera H1. Auto robi wrażenie, podobnie jak jego cena

Każdy kojarzy Hummera H1. To auto już kultowe, które obrosło legendą – tej wersji wyprodukowano 560 sztuk. Militarne.pl sprzedaje swoją maskotkę. Za ile?

Bardzo limitowana wersja Hummera H1

Hummer H1 to marzenie wielu ludzi. Dlaczego? To ciężarówka ważąca powyżej 3,5 tony, na którą teoretycznie powinno się mieć prawo jazdy kategorii C. Bardzo często jednak udaje się ten przepis obejść i auto rejestruje się jako samochód osobowy. Jak się można domyślić, to jedynie podkreśla jego wyjątkowość.

Auto jest ogromnych rozmiarów. Już sam rozstaw osi 3300 mm robi wrażenie. Nie mówiąc już o ogromnych silnikach V8 i ogólnych gabarytach. Każdy, kto widział ten samochód na ulicy będzie pod jego ogromnym wrażeniem.

Militarne.pl opublikowało właśnie ogłoszenie, w których oferuje na sprzedaż swoją firmową maskotkę. Ich egzemplarz to z pewnością wyjątkowo limitowana wersja Hummera H1, której powstało jedynie 560 sztuk. Wszystkie powstały niewątpliwie na zamówienie znanych osób lub kolekcjonerów.

screen ogłoszenia ze strony militarne.pl

Auto pod wielką maską skrywa prawdziwie amerykański silnik V8 o pojemności 5.7 litra. Jeszcze nie jesteście wobec niego przekonani? Może dodam, że to jedyny taki egzemplarz w Polsce, a na sprzedaż ogólnie w Europie jest takich aktualnie jedynie 3 sztuki.

Na zakończenie warto dodać, że auto zachowane jest w stanie oryginalnym, nie ma żadnych modyfikacji i przeróbek.

Hummer w Polsce jest od 2013 roku i do tej pory miał dwóch właścicieli. Podsumowując, ten dumnie prezentujący się DemoCar firmy Militarne.pl jest na sprzedaż za „jedyne” 295 000,00 zł. Właściciel przyznaje, że chętnie przyjmie w rozliczeniu auto do 120 tys. złotych lub nieruchomość w Warszawie lub Lublinie.

Jacyś chętni?

Zdjęcie główne: militarne.pl