Kalendarz Girls Classic Moto 2024

Kalendarz Girls Classic Moto na rok 2024 to zbiór 12 zdjęć na 12 miesięcy nadchodzącego roku.

Tym kalendarzem chcemy odczarować stereotyp „kobiety i samochodu”, który kojarzy się dość płytko i niekiedy krzywdząco. Czas przełamać to myślenie i pokazać, że jest mnóstwo dziewczyn, które kochają samochody, potrafią je same naprawiać, sprawia im to przyjemność. Nie boimy się zarażać pasją i chcemy, by coraz więcej z nas – pasjonatek – w świecie klasycznej motoryzacji czuło się swobodnie!

W kalendarzu wszystkie zdjęcia są naszego autorstwa. Poszczególne kadry to efekty naszych spotkań z właścicielkami klasyków/youngtimerów. Dziewczyny ze zdjęć to ZAWSZE właścicielki samochodów z fotografii. Łączy nas wspólna pasja do starej motoryzacji!

Kalendarz Girls Classic Moto 2024 zawiera specjalne odnośniki w formie kodów QR do artykułów poświęconych bohaterkom konkretnych miesięcy. Znajdziesz w nich odpowiedzi na pytania, skąd pomysł na takie auto, jakie są dalsze plany motoryzacyjne oraz co właścicielka sama robi przy aucie.

W kalendarzu znajdziesz:
1. Karolinę i jej BMW E30
2. Julię i jej VW Golfa mk2
3. Olę i jej Fiestę XR2i
4. Paulinę i jej Camaro RS
5. Julię i jej Renault 19
6. Dominikę i jej Mercedesa W201 x2
7. Julię i jej BMW E34
8. Małgosię i jej VW Golfa mk2
9. Patrycję i jej Fiata 125p
10. Monikę i jej VW Garbusa 1300
11. Justynę i jej Poloneza Caro
12. Julię i jej FSO Poloneza

Przez ostatnie miesiące zrobiłyśmy ponad 600 kilometrów, wykonałyśmy ponad 10 sesji zdjęciowych, szukałyśmy najciekawszych klasyków i właścicielek, by uzyskać taki efekt końcowy…

Kalendarz Girls Classic Moto 2024 znajdziesz w naszym sklepie na shop.girls-classic.pl.